Hakkımızda

Aduket; Sabahlara kadar sokak oyunları oynamak ve jetonlu oyunlarda kıyasıya kapışmaktır. Bütün harçlığı jetona gömüp, okuldaki kankanın tostunu paylaşmaktır. İçinden binlerce oyun çıkacak umuduyla alınan atari kasetinden ilk aduket’i yemektir. Dijitalde köpürtülen bütün kampanyalarda köpük partisine dahil olmaktır. Bütün teknolojiyi su gibi içip dijital fikirleri yaratmaktır. Yani özetle; Atarinin televizyonu bozduğunu düşünen annelerin çocukları büyüdü ve artık sosyal medyada markaları yönetiyor!

Sosyal Medya

Markanızın sosyal medya hesapları için; sosyal medya stratejileri, sosyal medya yönetimi, topluluk yönetimi, online itibar yönetimi, monitoring ve sosyal medya yarışma kurguları planlıyoruz.

Web Tasarım

Hedef kitlenizin kullanım alışkanlıklarına ve yeni teknolojiye göre Web sitenizi sil baştan tasarlayıp kodluyoruz. Dijital dünyadaki dükkanınız emin ellerde. Yeğeninizden daha iyi site tasarlayıp kodluyoruz Buna emin olabilirsiniz.

UX & UI Tasarımı

Kullanıcı deneyimine uygun tasarımlar satışları arttırır, ay sonunu düşündürmez.

Prodüksiyon

Reklam bütçenize uygun reklam filmleriniz itinayla çekilir. O da olmadı bi animasyon film yapar rakiplerinize izletiriz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Kendi sektörünüzde Google aramalarında sizi üst sıralara taşıyoruz. Web sitenizin Google Amca ile olan optimizasyonunu yapıyoruz.

Dijital Reklam

Sosyal medya mecraları, Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin reklam kampanyalarınızı doğru hedefleme ve strateji ile yönetiyoruz. Google reklamlarınızı doğru bütçelerle planlıyor, Google mecralarından Youtube’da markanızın şanını yürütecek masaüstü filmler ve animasyonlar tasarlıyoruz.